Home Естрада Лила праќа поздрави од Боровец, Бугарија (ФОТО)

Лила праќа поздрави од Боровец, Бугарија (ФОТО)

По празниците, Лила го спакува куферот и се упати кон Бугарија, поточно во ски центарот Боровец каде се смести во еден од хотелите кој е лоциран токму пред ски-патеките.

На својот Инстаграм веднаш ги извести следбениците каде се наоѓа, а позираше и на снегот облечена во хеланки кои ја истакнаа нејзината фигура и дебела планинска јакна.

Loading...

Дека е специјална гостинка, која и соседите ја третираат како ѕвезда, Лила постојано покажува со тоа што им се заблагодарува за третманот.

Инаку, од утро, па до мрак нашата популарна ТВ водителка ги открива своите тамошни зимски активности, па дури покажа дека спие гола во креветот.

Извор: Вистина

Loading...