Home Естрада (ФОТО) Дали со ова Карлеуша му ја затна муцката на Врањеш –...

(ФОТО) Дали со ова Карлеуша му ја затна муцката на Врањеш – засекогаш?

Изминатите неколку денови, сапуницата “Карлеуша” продолжи со информации дека нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, си ги зел двете ќерки и заминал со нив на егзотичен одмор.

Ова веше голема причина медиумите да заклучат дека сепак, крајот на врската меѓу популарната пејачка и фудбалерот е нешто што не може да се избегне.

Но, по неколку дена, Јелена Карлеуша им се придружи на сопругот и ќерките Атина и Ника. –

Иако Душко сам замина во Дубаи, сепак, иако со задоцнување му се придружи и сопругата Јелена, известува “Ало“.

Таа секојдневно објавува фотографии и видеа на кои како среќно семејство сите заедно се дружат и се радуваат, па така може да се види како Душко со ќерките ужива во морето додека ги заплискуваат огромни бранови.

Loading...