Home Естрада Додека Дарко Лазиќ со денови го слави раѓањето на синот, Ана Севиќ...

Додека Дарко Лазиќ со денови го слави раѓањето на синот, Ана Севиќ и славеше роденден на Лорена

Ќерката на Дарко Лазиќ и Ана Севиќ наполни пет години. Имено додека Дарко Лазиќ со денови го прославува доаѓањето на синот Алексеј, ја заборави својата ќерка која го прослави роденденот само со својата мајка во игротека.

Ана Севиќ на роденденот на својата ќерка Лоренасе појави во сексапилен краток тесен фустан со што ја нагласи својата линија и совршено тело.

За време на прославата друштво наместо поранешниот сопруг и татко на Лорена и правеше нејзиното ново момче со кого е во врска од минатата година.

И додека Дарко Лазиќ прославува за раѓањето на синот, фановите збунето прашаа дали тој повеќе го засака синот, наместо двете деца подеднакво?

Loading...