Home Естрада Многумина занемеа кога ја видоа ќерката на Неда Украден (ФОТО)

Многумина занемеа кога ја видоа ќерката на Неда Украден (ФОТО)

Наследничката на познатата пејачка Неда Украден ретко кога се појавува во јавноста, а веќе со години е посветена на семејниот живот.

Јелена Билбиј Миновиќ (39) која е единствена ќерка на пејачката која ја доби во брак со некогашниот нејзин сопруг Милан Билбиј кој минатата година почина.

Loading...

-Мојата желба како и секоја нормална жена е, особено разведена, да го види своето дете среќно, како има свое семејство, рече Неда во една прилика за ќерка и која има три деца, близнаците Александра и Неда и синот Душан.

Јелена инаку е директорка во маркетинг агенција, не сака да се експонира во јавноста, а сопственичка е и на салон за убавина во Белград.

Loading...