Home Естрада Дали “Попила мало више” – Дара Буба Мара се плесна на асфалт...

Дали “Попила мало више” – Дара Буба Мара се плесна на асфалт (ВИДЕО)

Дара Бубамара буквално се посрамоти пред јавноста. Таа ја изнасмеа целата естрада откако по грешка направи блам пред својот дом во Белград.

Станува збор за видео кое успеа да го сними екипата на „Папарацо Лов“ кои ја уловија пејачката како излегува од својот дом на високи потпетици со кои се гледа дека едвај оди.

Дара Бубамара својата кариера ја започнала во 1993 година, а до денес има бројни хитови Сексапилната пејачка како и секогаш беше облечена во бели атрактивни панталони кои и ги истакнуваат облините, и длабока блуза со деколте.

Но како што коментираат фановите таа едвај го виде тротоарот од своите џиновски силикони. Одејќи кон автомобилот пејачката падна, но за среќа заврши смао со неколку модринки.

Погледнете го хит видеото, поради кое се смее цела естрада…

Извор: Магазин