Home Естрада МАШАЛА: Ирена Спасовска се разведе, па се сликаше со шеик и по...

МАШАЛА: Ирена Спасовска се разведе, па се сликаше со шеик и по бикини (ФОТО)

Откако остана повторно слободна или кариерата и тргна во ептен нагорна линија, па заработката е таква што може да си дозволи луксуз на висока нога.

Го смени имиџот, па по теркот на музиките ѕвезди од соседството, Ирена јавноста може да ја види како на себе има се помалку парчиња облека, а се повеќе гола кожа. Патем, по некоја тетоважа и живот на висока нога, по елитните ресорти на далечните егзотични дестинации…

Loading...

Зимоска Малта, Виена, Венеција, Милано… Летово Катар – Доха, Египет – Хургада… Фолкерката ужива во животот и сопствената слобода со полни гради, користејќи го секој слободен миг за одмор, релаксација, авантура…

Loading...