Home Естрада Елена Ристеска ги дигна нозете во вис, секоја чест за ова (ФОТО)

Елена Ристеска ги дигна нозете во вис, секоја чест за ова (ФОТО)

Поп пејачката Елена Ристеска летото го користи не само за да одмара, туку и да започне со јога вежби за да го нахрани својот дух и физички да го опушти телото.

За разлика од повеќето, Елена нема многу нови фото-моменти од летово по плажи, но затоа ги полни своите профили на социјалните мрежи со фотографии во напорни јога пози за кои постојано добива пофалби.

Инаку оние кои држат до себе и ги посетуваат фитнес центрите, можат да ја видат Елена како напорно вежба и навистина изгледа прекрасно.