Home Естрада Досега невидена: Фотографијата која Цеца ја чува до својот кревет во спална

Досега невидена: Фотографијата која Цеца ја чува до својот кревет во спална

Цеца Ражнатовиќ се труди својот приватен живот да го чува што подалеку од очите на јавноста, а еден таков детаљ токму сега пејачката сподели со јавноста.

Имено Цеца сподели со фановите фотографија која во спалната соба покрај својот кревет. Се работи за нејзината ќерка Анастасија.

-Бебе Анастасија. Мојата мајка ја чува оваа фотографија покрај креветот, напиша Анастасија.