Home Естрада Цела плажа искрши вратови по убавата Македонка, сопруга на познат водител (ФОТО)

Цела плажа искрши вратови по убавата Македонка, сопруга на познат водител (ФОТО)

Сопругата на многу познатиот водител Огнен Амиџиќ, убавата Данијела Димитровска која има македонско потекло одлучи овие жешки температури дополнително да ги загрее.

На сите им е веќе познато дека таа има совршена фигура и тело бидејќи се занимава со моделство, но никој не можеше да си поверува дека поради оваа фотографија ќе ги запали социјалните мрежи.

Таа позира на карпа покрај плажа, а на водителот според коментарите сигурно не му е лесно поради ултра згодната негова сопруга по која сигурно се вртела целата плажа.

Loading...

Loading...