Home Естрада Како Ноне јаде цреши и како го ,,влечка” дечкото по плажа (ФОТО)

Како Ноне јаде цреши и како го ,,влечка” дечкото по плажа (ФОТО)

Некогашната македонска пејачка Ноне Неделковски и покрај тоа што долги години не е дел од македонската музичка сцена, живее и работи на брод, таа е сеуште актуелна.

Со секоја своја објава на социјалните мрежи го привлекува вниманието на македонската јавност. На нејзиниот Инстаграм профил објави фотографии на кои позира на бродска палуба во провокативно издание.

Ноне очигледно обожува да го провоцира посилниот пол, па објави и една ваква фотографија, како јаде цреши.

Забележливо е дека Ноне е вљубена. Таа упорно го крие и не сака да изнесува детали од нејзиниот приватен живот, но доколку влезете на нејзиниот Инстаграм профил, ќе забележите дека секоја втора слика и е како за рака држи некој, а тој некој ја фотографира.

Loading...