Home Естрада Многу тежи – Наташа Беквалац би да купи стан на Миконос

Многу тежи – Наташа Беквалац би да купи стан на Миконос

Кога станува збор за одмор, патување во скапи егзотични дестинации и недвижнини, Наташа Беквалац  никогаш не штедела пари. Како што дознава Курир, овој пат поп-пејачката решила да го отвори својот паричник и да купи стан на Миконос.

Ова лето Ибица ја замени со популарниот грчки остров, од кој е воодушевена. Покрај чувството на целосен мир, таа се за вљуби во секој детал од оваа егзотична дестинација, па се појави до идеја да купи недвижнини.

– Наташа никогаш не размислувала за станови во странство, но ова лето и донесе комплетно нови планови за иднината. Одлично се забавуваше со пријателите на Миконос, додека исто така ги полнеше батериите за наредниот период исполнети со свирки и бројни нови деловни проекти.

Loading...

Неодамна се пофали дека би сакала да има стан на островот каде ќе дојде со своите ќерки, сестри и пријатели. 

На Миконос воопшто не е евтино, но таа би се откажала од некои работи за да си го дозволи тој луксуз.

Loading...