Home Естрада Карлеуша почна да зборува нешто за фрлање од прозор и ги загрижи...

Карлеуша почна да зборува нешто за фрлање од прозор и ги загрижи фановите (ВИДЕО)

Пејачката Оља Карлеуша ги запрепасти фановите со својата објава, откако на Инстаграм преку видео објави дека сака да се фрли низ прозор.

Имено, пејачката лежела на кревет и ја снимала прекрасна соба во која престојувала, па ја свртела камерата кон прозорецот, а потоа кажала:

„Јас низ овој прозор, точно и да се фрлам, не би имало некоја голема штета“, рекла Карлеуша, а потоа боса се упатила кон отворениот прозор.

На видеото се гледа дека таа е сместена во висококатница, а ова ги загрижило нејзините фанови, кои пишувале коментари под видеото.