Home Вести Македонија Гевгеличанка (24) ја тепала баба си, а откако интервенирала полицајка започнал вистинскиот...

Гевгеличанка (24) ја тепала баба си, а откако интервенирала полицајка започнал вистинскиот пекол за службеничката

На 07.09.2019 во 12:00 часот во Полициска станица Гевгелија била приведена А.Р.(24) од Гевгелија, бидејќи нападнала полициска службеничка.

Полицајката интервенирала по пријава од Т.Р.(79) од Гевгелија дека истиот ден околу 10:00 часот неговата сопруга Р.Р.(72) од Гевгелија била физички нападната од нивната внука А.Р.

Loading...

По целосно документирање на случајот против А.Р. ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Извор: Курир

Loading...