Home Естрада Долго ја немаше: Тамара Тодевска објави фотка со Коста Петров и честиташе...

Долго ја немаше: Тамара Тодевска објави фотка со Коста Петров и честиташе независност

Како и голем број јавни личности така и Тамара Тодевска се огласи на социјалните мрежи за да го честита празникот. На Твитер таа напиша:

-„Честит празник татковино моја!Ти благодарам за сите лекции. Ти благодарам што ме направи силна, храбра и одлучна. Да си ни вечна!“

Loading...