Home Останато Се сликавме само еднаш, Боки инсистираше – шеги на Твитер околу последните...

Се сликавме само еднаш, Боки инсистираше – шеги на Твитер околу последните настани

Бојан Јовановски, алијас Боки 13 пред скоро две години објави фотографија со еден од најдобрите фудбалери во историјата на фудбалската игра, Дејвид Бекам.

Тој никогаш не објасни дали средбата со Бекам била случајна или протоколарна.

Како и да е, сега сите што се сликале со Бојан, некако се оградуваат од него, се тргаат на страна, средбите биле случајни, Боки барал да се сликаат…

Твитерџиите не остануваат должни на ваквите превртливи луѓе: