Home Естрада (ВИДЕО) Дарко Спејко пред камера и пред сите призна дека му се...

(ВИДЕО) Дарко Спејко пред камера и пред сите призна дека му се допаѓа Тара и дека се смувале

Во третата сезона на реалното шоу „Задруга 3“ влезе и кумановецот Дарко Спејко. Како искусен во ваквите формати на реални шоуа, Дарко веднаш се покажа дека умее добро да се забавува особено навечер – во кревет.

Тој уште на старт им „фрли око“ на неколку учеснички ама во неговиот кревет не заврши ниту една од нив, туку Тара Симов која му го фрли меракот на нашиот Спејко.

Во првите денови откако Дарко влезе во „Задруга“, Тара го прошета Дарко низ дворот на „Задруга“. Тара сама си го бара: Спејко само што влезе во „Задруга“ веќе имаше влажна ноќ во кревет (видео)

Па така, откако добро се забавуваа, Спејко и Тара завршија заедно во кревет, а по многу галење, мазење и гушкање, засега завршија само со бакнеж.

Потоа, во текот на емисијата „Гледање снимка“ водителот Милан Милошевиќ ги замоли „задругарите“ да ги прокоментираат најновите случувања во „Задруга“, а тоа беше дека се смувале Дарко и Тара.

„Пред една недела реков дека имам симпатии кон Тара, денес се смувавме и тоа е тоа“ изјави Спејко.

Задругарите започнаа да им честитаат и да аплуадираат и да прашуваат кога ќе биде свадбата.

„Ме фати на фора, наводно дека ја боли заб, а јас да бакнам за да и помине“ истакна Спејко.

Извор: Вистина

Loading...