Home Естрада Упорно го криеше но не издржа – Елена ,,Живот со стил” го...

Упорно го криеше но не издржа – Елена ,,Живот со стил” го покажа дечкото (ФОТО)

Елена Стефановска, водителката на емисијата „Живот со стил“, се досега немаше пракса да открива детали од својата приватност и љубовниот живот пред очите на јавноста, но сега веројатно поради пресилните љубовни искри, Еленче пред сите го покажа саканиот.

Всушност, подовот за објавата во која сподели галерија роматични фотографии заедно со момчето, беше неговиот роденден, а во описот заљубената водителка напиша:

-Среќен роденден на оваа специјална личност која ми носи толку многу задоволство на моето срце. Благодарна сум на секој момент кој го минуваме заедно и посакувам нашата среќа никогаш да не заврши, му посака Елена на славеникот.