Home Естрада (ФОТО) Цеца вели дека и е само пријател – но фотките кажуваат...

(ФОТО) Цеца вели дека и е само пријател – но фотките кажуваат нешто друго

Најголемата балканска музичка ѕвезда, Светлана Цеца Ражнатовиќ, на големо ја спрема свадбата на својот син Вељко, со неговата избраничка Богдана.

Истовремено Цеца не ги запоставува своите обврски, напротив, таа има повеќе ангажмани од било кога. Па така, оваа година нејзините фанови во МАкедонија, имаа можност да проследат неколку нејзини концерти.

Цеца сиве овие години, откога го загуби сопругот, успешно го крие својот интимен живот од јавноста. Таа секогаш потенцира дека најголемо задоволтсво и релаксација и се деновите поминати во нејзината вила на Кипар.

Но дали е секогаш сама? Таа изминатиов период повеќе пати се фотографира со извесен Сретен Обрадовиќ, за кого Цеца пишува дека и е најдобар пријател.

Погледнете ги фотографиите, па протолкувајте дали се работи само за пријателство.