LATEST ARTICLES

Пејачот Ѓоко Јовиќ извади куфер сред свирка за да собере пари за операција на...

Своевремено фолк, а денес поп пејачот Ѓоко Јовиќ направи гест за паметење за време на еден свој настап. Музичарот кој...

(ВИДЕО) Се огласи братот на Али Ахмети: Не ги слушајте дека сме исто племе...

Фекри Ахмети, братот на лидерот на Демократската унија за интеграција Али Ахмети кој не е толку многу експониран во јавноста...