LATEST ARTICLES

Aца Лукас утрово откри за што своевремено се кладеле со Џеј Рамадановски

Легендата пејач Џеј Рамадановски за жал вчера го напушти овој свет, вест која силно одекна помеѓу неговите фанови пријатели, познаници...

Кавадарци дефинитивно станува жариште – Филипче во денешниот извештај информира за 15 нови случаи

Во тек на денешниот ден пристигнати се 16 позитивни резултати на Ковид-19 во Тиквешијата. Петнаесет пациенти се од Кавадарци, додека...