LATEST ARTICLES

Убавата Македонка мажена за познатиот српски водител и пејач се пофали: Јас сум главна...

Манекенката Даниела Димитровска беше гостинка во позната ТВ-емисија во која зборуваше за својот 10-годишен брак со популарниот водител Огњен Амиџиќ. Имено,...

Пајо два пати во 1 месец се соочил со вирусот: Не сакате да знаете...

Новиот корона вирус и понатаму во многу свои сегменти претставува голема непознаница за научниците и медицинските лица, иако многу негови...