LATEST ARTICLES

Чудна прогноза: Метеоролозите за денес најавуваат снег

Под влијание на посвежа воздушна маса, денес и утре ќе се задржи променливо облачно време со слаби локални врнежи од...

Неда Украден не штедеше зборови: Ова го можат само Македонците

Во последната емисија на регионалното музичко шоу „Никогаш не е доцна“, настапуваше и 45 годишниот Игор Ангелов од Струмица. Игор е...