(ФОТО) Јелена провоцира – се фотна со Душко и напиша: Бакнежи за Врањеш

Продолжува своевидната војна преку медиумите меѓу Српската мега ѕвезда Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огнен Врањеш. Јавноста е...

Ристе Ристески Гранд шампионот направи нов потег

Ристе Ристески сите го паметиме по учеството и победата на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Имено, пред две години, Ристески...

Пукна врската со Љупка – сега Спејко има нова љубов (ФОТО)

Дарко Петковски – Спејко, поранешен е победник во регионалното реално шоу „Големиот Брат“. Спејко изминатите години беше ѕвезда на социјалните...

Откриено колку тежи во КЕШ Горан Бреговиќ

Горан Бреговиќ (69) е сопственик на триесеттина недвижности. Имотот му содржи претежно луксузни вили, но како што објаснува за 24...

Анастасија Ражнатовиќ – ќерката на Цеца, се разголи до даска (ФОТО)

Анастасија Ражњатовиќ замина на грчкиот остров Миконос и на социјалните мрежи редовно објавува провокативни фотографии. Пејачката до сега промени неколку костими...

Познат победникот на “Sвездите на Гранд” – синоќа се одржа финалето (ВИДЕО)

Синоќа се одржа финалето на музичкото натпреварување Ѕвездите на Гранд. Од нашата држава имаше 4 натпреварувачи, Мартинијан Кириловски, Огнен Здравковски,...

Иако се имаше заколнато дека нема, Весна Змијанац повторно ќе прави ,,пластика”

Популарната пејачка, која во младоста важеше за една од најубавите и најпопуларни пејачки во тогашна Југославија, во 2011 година првпат...

Екс сопругот на Северина: Таа е лоша мајка – го оставила син ми со...

Поранешниот сопруг на Северина, Милан Поповиќ неодамна изјавил дека покренал постап за одземање на старателството на Северина врз нивниот син...

Драгана Мирковиќ се појави во ,,Версаче” пред Мадона (ФОТО)

Српската фолк дива, Драгана Мирковиќ ги воодушеви своите фанови со една своја фотографија на Инстаграм. Драгана, која долги години со сопругот...

(ФОТО) И синот на Лила како мајка му – позираше гол во када

Лила Филиповскa обожава да позира бо бањата каде и е едно од омилените места,независно дали е дома или во некоја...