Татко и на Јелена ги превзема работите во свои раце, сега Врањеш ќе си...

Таткото на Јелена Карлеуша, Драган отворено му се закани на фудбалерот Огнен Врањеш дека ќе зажали доколку го објави видеото...

(ВИДЕО) Зошто вака? Јелена Керлеуша боса по папучи снимена на аеродром на пат за...

Многумина се прашуваат дали после сè што се случи, Јелена е во ред со нервите. По огромниот успех на првото...

Вики Миљковиќ искрено проговори каков е Саша Поповиќ како директор

Една од најгледаните емисии на нашите телевизии, музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ немаше да биде толку возбудлива и интересна, да...

Емина Јаховиќ ги разреши дилемите дали е трудна (ФОТО)

Емина Јаховиќ по разводот со Мустафа Сандал започна врска со трускиот милијардер Садетин Саран. Откако таа призна дека е во...

Јелена му се силеше, но сега Врањеш и стегна тужба за ова што му...

Огњен Врањеш поднел кривична пријава против Јелена Карлеуша, а поднел и две дополнителни тужби со кои од пејачката бара неколку...

(ФОТО) Дали со ова Карлеуша му ја затна муцката на Врањеш – засекогаш?

Изминатите неколку денови, сапуницата "Карлеуша" продолжи со информации дека нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, си ги зел двете ќерки и заминал...

Се појави нова фотка од Јелена, но и изјава од Врањеш

-Почитувани, веднаш да ви кажам дека би испаднал џентлмен и не би потегнал вакви потези, доколку не бев изложен на...

(ФОТО) Српската ѕвезда Рада Манојловиќ во Скопје отиде на гости кај Шенки Версаче

Српската мега ѕвезда Рада Манојловиќ изминатиов викенд имала настап во клуб во Скопје. Во таа прилика, главен гостин бил токму...

Поранешниот на Натали Грубовиќ се ожени со Германска ракометарка

Некогашната ракометарка на Вардар и репрезентативка на Германија, Ања Алтхаус, изминатиот викенд се омажи за Македонецот Дино Балиќ. Таа на...

Бајага во живо го отера кај што не треба репортерот на ТВ Прва (ВИДЕО)

Во новогодишната ноќ во многу градови се славеше до рано утрото. Така беше и во Белград, каде бројни кафулиња, клубови,...