Само 1 месец помина од породувањето, а Пријовиќ изгледа вака (ФОТО)

Александра Пријовиќ се породи на 6 март во приватна клиника во Белград.Иако откако се породи, речиси не излегува од дома,...

Оф оф Андријана Алачки доживеа Шеик да ја кити (ФОТО)

Адријана Алачки објави фотографија од нејзиниот престој во Обединетите Арапски Емирати. Поранешната водителка која има свое кулинарско телевизиско шоу беше...

Елена Миленковска прво настапи на “Гранд”, а потоа се пофали со Дарко Лазиќ (ФОТО)

На „Ѕвездите на Гранд“ настапи Елена Миленковска од Скопје. Откако во првиот круг доби неколку критики и Ана Бекута прифати...

Пукна врската со Љупка – сега Спејко има нова љубов (ФОТО)

Дарко Петковски – Спејко, поранешен е победник во регионалното реално шоу „Големиот Брат“. Спејко изминатите години беше ѕвезда на социјалните...

Јелена Јованова после три години објави фотки од свадбата

Македонска театарска, филмска и телевизиска актерка Јелена Јованова, независно дали е во улогата на Јелена од Драчево, Милена од „На...

(ВИДЕО) Милијана во “Парови” почна да го изневерува Милојко – се бакна со политичарот

Милиана Богдановиќ го шокираше регионот со своето однесување и нејзината љубовна приказна со 53-годишниот Милојко Божиќ. Но, како тоа да не...

(ФОТО) Катарина Ивановска во 9. месец се соблече на плажа и ги збесна туристите

Убавата и згодна мама брои ситно до породувањето, а иако во текот на целата бременост беше доста активна, сега на...

Јоксимовиќ доаѓа повторно во Македонија: Откри кога и каде

Една од најголемите ѕвезди во регионот, пејачот и кантавтор Жељко Јоксимовиќ ова лето доаѓа во Охрид, со уште еден во...

Анета Наковска: „Тешко предавниците“ во Австралија помина онака јако, баш патриотски

Неможе да помине година а ние да не оствариме заедничка соработка на професионален план, вели фолкерката Анета Наковска, која и...

Цеца индиректно призна дека има дечко: Ќе се омажам пред сите, не, се шегувам...

Анастасија и Вељко Ражнатовиќ веќе долго време се во сериозни емотивни односи, имаат партнери, а нивната позната мајка Цеца се...