(ВИДЕО) Зошто вака? Јелена Керлеуша боса по папучи снимена на аеродром на пат за...

Многумина се прашуваат дали после сè што се случи, Јелена е во ред со нервите. По огромниот успех на првото...

Емина Јаховиќ ги разреши дилемите дали е трудна (ФОТО)

Емина Јаховиќ по разводот со Мустафа Сандал започна врска со трускиот милијардер Садетин Саран. Откако таа призна дека е во...

Фолкерот Ташко е најбаран пејач од Македонците во Шведска

По низата бројни работни ангажмани фолкерот Ташко Каранфиловски во овој период најавува крток одмор, за веднаш потоа да продолжи со...

Брена и Бобо уживаат на Бали (ФОТО)

Српската пејачка Лепа Брена максимално го користи одморот на Бора Бора, атрактивната дестинација каде што периодов престојува со нејзиното семејство. Тропскиот...

Мајката на Киа Коцкар: Фала и на Карлеуша што памти дека сум го ранела...

Надица, мајката на Киа Коцкар се потсети на деновите пред две децении кога му помагала на еден од најуспешните фудбалери...

Сопругата на Врањеш за сè ја обвинува Карлеуша

Ова со Карлеуша и Врањеш веројатно нема да заврши толку бргу како што мислевме. Сапуницата се оддолжува и сега информациите...

(ФОТО) По грешка или не, Лила објави фотка која не смееше – можно е...

Не постои личност која не направила погрешен избор на визуелниот изглед, независно дали е јавна личност или не. Во време...

(ВИДЕО) Дивна Карлеуша за зетот: Душко е швалерџија, Јелена не го интересира баш

Дивна, мајката на Јелена завчера наполно точно 60 години. Секако, за неа годините се само бројка со оглед на тоа...

Омер ја замени Дефне со нова убавица, плавуша (ФОТО)

Започна со снимање новата турска серија насловена „Kuzgun“ или „Гавран“ со популарниот и еден од најплатените турски актери, Бариш Ардуч,...

Сапуницата со Јелена и Врањеш од Балканот стигна и во Кина – дури сега...

Веднаш по расправијата со Јелена , откако и ги најде пораките во телефонот, Тошиќ замина во Кина. Затоа сега кога...