Цеца индиректно призна дека има дечко: Ќе се омажам пред сите, не, се шегувам...

Анастасија и Вељко Ражнатовиќ веќе долго време се во сериозни емотивни односи, имаат партнери, а нивната позната мајка Цеца се...

Елена Стојанова: Обично не се фалам, ама за ова морам – направив француски тарт...

Македонската водителка на Сител ТВ, Елена Стојановска која имаме прилика да ја гледаме на Утринската емисија на оваа телевизија во...

Охриѓани пазете се – Ирена Спасовска се ,,расоблече” по Охридските плажи (ФОТО)

Фолкерката Ирена Спасовска, од кога се разведе, знае често да биде присутно во провокативни изданија по социјалните мрежи. На паузата меѓу...

(ФОТО) И на овие години е ТОП – Драгана Мирковиќ во бикини под палма

Драгана Мирковиќ, една од Балканските фолк кралици, не ја гледаме често во провокативни изданија. На јавните настани и на фотографиите...

Лепа Брена со ултиматум до синот: Ако сакаш стан, јас сакам внуче

Посинкот на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Филип Живојиновиќ неодамна доби син. Иако, во семејството се радува на новиот член на...

Која царица и среќница – Тошиќ не само пшто и прости сè, туку и...

Јелена Карлеуша и Душко Тоишиќ често се во центарот на вниманието и може да ги видиме на насловните страници во...

Елена Ристеска ги дигна нозете во вис, секоја чест за ова (ФОТО)

Поп пејачката Елена Ристеска летото го користи не само за да одмара, туку и да започне со јога вежби за...

Откриено колку чини Дара Бубамара за една вечер

Дара Бубамара веднаш по настапот во Црна Гора, замина за Косово, каде што ја чека настап на приватна забава. Кога...

Седумте топки на Лила Филиповска – 5 биле за лижење, 2 за плакнење очи...

Како што веќе е познато, Лила тргна, ама не стигна Миконос… Заради добро познатите околности! Се врати во Скопје, па...

Миле Кузмановски и се врати на својата стара голема љубов

Фолк ѕвездата Миле Кузмановски, познат во јавноста и како крал на фолк баладите, и се врати на својата голема љубов,...