Карлеуша по долго молчење се обрати со соопштение на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Последниот месец актуелна тема во сите медиуми во регионот беше наводната порно афера на Јелена Карлеуша со босанскиот фудбалер, Огњен...

Се појави нова фотка од Јелена, но и изјава од Врањеш

-Почитувани, веднаш да ви кажам дека би испаднал џентлмен и не би потегнал вакви потези, доколку не бев изложен на...

Лепа Брена го покажа луксузот на својот дом (ФОТО+ ВИДЕО)

Фолк ѕвездата вчера се врати од одморот на Бора Бора каде уживаше по австралиската турнеја заедно со својот син Стефан....

Дури ни Карлеуша не остана рамнодушна – во новата сезона Македонка растури на Sвездите...

Во последното издание на „Ѕвездите на Гранд“, настапуваше и дваесет годишината Сања Тодоровиќ од Скопје. Во првиот круг на музичкото шоу...

Тамара се синоќа се отвори пред Жаре “Еден на Еден” – раскажа за денот...

Во најновата емисија кај Жаре во „Еден на еден“ која се емитуваше вчеравечер, гостинка беше пејачката Тамара Тодевска заедно со...

Јелена му се силеше, но сега Врањеш и стегна тужба за ова што му...

Огњен Врањеш поднел кривична пријава против Јелена Карлеуша, а поднел и две дополнителни тужби со кои од пејачката бара неколку...

Ина Многуфина ја запука Елена Ристеска (ФОТО)

На социјалните мрежи Ина МногуФина често знае да ги прокоментира случувањата од јавен карактер. Ина на интересен, хумористичен начин знае...

Гавазова сака да ја копира Лепа Брена (ВИДЕО)

Сузана Гавазова неодамна за српскиот пазар ја издаде својата нова песна „Хало“ која има одличен фидбек кај публиката. Текстот на...

Проговори мајката: Какво беше детството на Анета Молика

Талент на Анета Мицевска бил забележен уште на рани години, а мајката на Анета, госпоѓа Лиљана Љумаковска во интервју за...

Тошиќ наводно го видел фамозното видео и полудел

После се’, Душко Тошиќ најмногу заради децата бил подготвен да и прости на Карлеуша и да ја заборави нејзината афера...