Скандалозно: На приземје парастос, а на прв кат забава – пијан поп се симнал...

Неодамна беше обелоденета видео снимка од парохијата на Св. Василиј Острошки во Шабац, каде се гледа како група луѓе пеат...

Врањеш фатен со најважната личност во неговиот живот – таа е русокоса (ФОТО)

Секс скандалот кој го потресе регионот полека стивнува, а свој епилог ќе добие дури на суд. Фудбалерот Огњен Врањеш и...

Цеца Ражнатовиќ: Морав да ја исполнам најголемата желба на Аркан

Цеца призна дека ја исполнила најголемата желба на Аркан. Пејачката Цеца Ражнатовиќ зборувала за својот однос со покојниот сопруг Жељко...

Водителката на „Практична жена“ искрено за проблемите во бракот

Наташа Павловиќ, водителката на популарната емисија „Практична жена“, веќе неколку години е во брак со српскиот продуцент Предраг Павловиќ. Во едно...

Синоќа ја гледав жена ми додека спиеше, прдеше, целата влакнеста и запуштена. Како со...

Одамна сум оженет со иста жена. Веќе 25 години го делиме брачниот кревет и имаме две прекрасни деца. Живееме во...

(ФОТО) Каква торта доби Фатиме Фетаи за 34-иот роденден

Специјалната обвинителка, Фатиме Фетаи, го прослави 34 роденден. Главниот уредник на ТВ 24, Огнен Јаневски со друштвото на полноќ и...

Најдобрата другарка на Фросина му се обрати на дечкото кој ја прегази и избега

Статус на Исидора Јакимовска: "Нејзиното тело фрлено 20метри од пешачкиот премин, а ти кој ти ја намалија казната ја оставаш да...

Со детето мрзневме во кола, за татко му пијандурата да се допие со другарите

Уште еден упропастен викенд, којзнае кој по ред и којзнае уште колку такви ќе има дури не одлучам да му...

Исповед на монахиња од Руски манастир за чудото на Пресвета Богородица

Колкава е љубовта на Мајката Божја, вистинска исповед на една монахиња, која по нејзиното претставување пред Господа ја посведочил нејзиниот...

Кога му беше најтешко му дадов на братучед ми 2800 евра – сега се...

Кратка но мошне интересна и пред се поучна исповед на еден наш читател по име Тони С. Истиот се реши...