Ивона Талевска после многу години се изјасни дали е вистина дека купувала долна облека...

Некогаш многу популрната новинарка и водителка на ТВ Сител, Ивона Талевска, синоќа по долго време имаше јавен настап. Таа се појави...

Еве како изгледаше водителката на “Брза кујна” во минатото (ВИДЕО)

Веќе три сезони и повеќе од 100 емисии откако почнавме да го гледаме кулинарското шоу „Брза кујна“ на телевизија Сител. Покрај...